Biuro Księgowe Nowy Dwór Mazowiecki

Biuro Księgowe Nowy Dwór Mazowiecki

Biuro księgowe EXPERT to biuro rachunkowe i księgowe w Nowym Dworze Mazowiecki świadczące kompleksowe usługi podmiotą prawnym.

Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, oferujemy najwyższy standard obsługi z zakresu księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz rejestracji, likwidacji i sprzedaży spółek. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i wykwalifikowani pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, stanowią gwarancję wykonywania usług księgowych, rachunkowych na najwyższym poziomie.

Służymy Państwu pomocą stacjonarnie w Nowym Dworze Mazowiecki oraz on-line, angażując się w pełni we wszystkie powierzone nam zadania. Nasz tryb pracy jest elastyczny i dostosowujemy się do Państwa potrzeb – możemy prowadzić pełną rachunkowość, jej część pełną księgowość przedsiębiorstwa, a także jego obsługę kadrowo-płacową. Możemy też realizować usługi rachunkowe, księgowe oraz kadrowo płacowe w dowolnie ustalonym zakresie.

Oferujemy przejrzyste ceny i sprawną komunikację. Nasze biuro usług księgowych prowadzi działalność stacjonarnie w Nowym Dworze Mazowieckim oraz on-line.
Nasze usługi są dedykowane dla klientów z całej Polski, nie tylko z powiatu Nowodworskiego.

Related Articles